logo Discovermag

objevujte čerstvou inspiraci


Dárek pro...

18. listopad 2017

 

Jaký by to byl Ježíšek, kdyby se nerozhlížel už v listopadu! Tak mu pojďme pomoct s naším výběrem fresh kousků pro (skoro) všechny, které letos bude chtít obdarovat. Začínáme s milovníky dálek, chutí a vůní a jiných světů. 

 


... cestovatele

Selekce toho pravého ořechového pro lidi, které v životě pohání wanderlust. Ať už milují dálky, nebo jen často vyrážejí s batohem na výlety, pomohli jsme vám vytipovat, co by je mohlo těšit ještě dlouho po Vánocích.

... geeky

Definují je Star Wars nebo láska ke komiksům a mají taky často blízko k IT. Jsou prostě tak nějak jinačí, ale v tomhle světě mimo svoje galaxie potřebují tím větší podporu. Co by třeba řekli na KeepCup na intergalaktické kafe?

... milovníky chutí

Jejich nejpoužívanější smysly jsou čich a chuť a dokázali by i poslepu vypátrat lanýže. Milují jídlo a pití a taky si dost potrpí na to, aby to na tom talíři nějak vypadalo. Ví, že člověk jí očima a k tomu navíc zbožňují vychytávky na stůl nebo do kuchyně. Jsou to milovníci chutí, znáte je? Udělejte jim radost.

 

To be continued... 

Objevte víc

The Story of... Clae

Je to jeden z našich nejoblíbenějších brandů a stálice na webu, kterou pro vás dovážíme už od roku 2010. V ČR jsme prakticky jediný prodejce těchhle p…
Číst více >

The Story of... Camper

Camper si zasloužil být Fresh, protože je jiný než všechny ostatní značky bot, jde si úplně bez okolků vlastní cestou a nebojí se experimentovat.
Číst více >

Dárek pro...

Udělejte si letošní Vánoce pěkně v klídku. Proč stát v řadách, kousat si nervózně nehty a nosit domů patnáct tašek! Inspirujte se k nadílce už teď.
Číst více >